Mardo Us�ugi Transportowe
 
Krajowy i mi�dzynarodowy przew�z os�b - P.H.U. Mardo
 

Przewóz osób, Wynajem Busów '' PHU MARDO'' Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Osób, istnieje od 2000 roku. Zgodnie z ustawami o transporcie drogowym i międzynarodowym, posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz Licencję Ministerstwa Infrastruktury uprawniającą do przewozu osób na terenie całego kraju oraz Unii Europejskiej. Od początku naszej działalności postawiliśmy główny nacisk na wysoką jakość oferowanych usług. Wszystkie nasze samochody są fabrycznie nowe, aby zapewnić Państwu najwyższe środki bezpieczeństwa oraz komfortowy przejazd.

  Wypożyczalnia Minibusów dla firm


- 

Zamawianie Ski-Busów

tel:501344000

-

 

 

Nasza oferta skierowana jest do; firm, grup zorganizowanych, wycieczek turystycznych i krajoznawczych, pielgrzymek. Obsługujemy szkolenia, konferencje, wesela, przysięgi, a w sezonie zimowym zawozimy naszych narciarzy pod wskazane miejsce (np. wyciągi narciarskie, hotele, dworce PKP i PKS). Jesteśmy otwarci na współpracę z Biurami Podroży w zakresie transferu grup na lotniska, dworce PKP, PKS oraz pod wskazany adres w Polsce i za granicą.

 Przewóz osób do prac sezonowych !!!

 

Transport osób-Niemcy,Polska,Szczecin,Poznań,Warszawa,Łódź,Wrocław,Częstochowa,Zakopane,Szczyrk,Kraków,Katowice,Bielsko-Biała